با فوم اصلاح مردانه لکه‌های روی موکت را از بین ببر!

با فوم اصلاح مردانه لکه‌های روی موکت را از بین ببر!

اگر شستشوی لکه‌های موکت در خانه برای شما تبدیل به دغدغه بزرگی شده است، این مطلب مختص شماست.

ممکن است بر اثر اتفاقات غیر قابل پیش بینی،‌ لکه‌ای ناخوانده روی موکت ایجاد شود و نتوان به راحتی از شر آن خلاص شد. مخصوصا اگر به کفپوش خانه چسبیده باشد.

یکی از ساده‌ترین راه‌های شستشوی موکت در خانه، شستشو به کمک بخارشوی است. دستگاهی که ممکن است همه آن را نداشته باشند. علاوه بر آن،‌ شستشوی موکت و رفع لکه‌های روی آن با دستگاه بخارشوی باعث می‌شود رطوبت داخل موکت باقی بماند. چرا که برای از بین بردن لکه، باید چندین بار یک نقطه از موکت را با دستگاه بخارشوی تمیز کرد و همین کار باعث افزایش رطوبت موکت خواهد شد. روش بهتر برای از بین بردن لکه‌ها از روی موکت، استفاده از فوم اصلاح مردانه است!

 

ابتدا،‌ فوم را روی محل لکه‌ها اسپری کنید و اجازه دهید حدود سی دقیقه روی لکه باقی بماند. بعد از آن به کمک یک پارچه تمیز، لکه را پاک کنید. فوم اصلاح می‌تواند طیف وسیعی از لکه‌ها مانند لکه چربی و روغن را پاک کند. اما قبل از آن‌که برای شستشوی موکت سراغ فوم بروید، مقدار کمی از آن را روی قسمتی از موکت تست کنید تا مطمئن شوید فوم رنگ موکت را تغییر نمی‌دهد.

بعد از آن‌که لکه‌ها را از روی موکت پاک کردید، مقدار کمی جوش شیرین روی موکت بپاشید و ده دقیقه صبر کنید. احتمالا برای شستشوی موکت یک اتاق ۹ متری به یک شیشه جوش‌شیرین نیاز خواهید داشت. جوش شیرین بوهای نامطبوع را به خود جذب می‌کند و ذرات آلودگی به آن می‌چسبند و آسان‌تر از روی موکت جدا خواهند شد. بعد از ده دقیقه روی موکت را مثل همیشه جارو بزنید. خواهید دید که موکت شما ظاهری فوق‌العاده و تمیز پیدا می‌کند.

 

این روش‌ها به شما کمک می‌کنند بدون نیاز به ابزار و شوینده‌های خاص، شستشوی موکت را به راحتی در منزل انجام دهید. با این وجود همیشه می‌توانید روی کمک همکاران ما در مجموعه پاک مهر برای شستشوی موکت حساب کنید. اگر موکت‌ها به کفپوش شما چسبیده است، می‌توانید از خدمات مبل‌شویی، در محل برای شست و شوی موکت‌های خود استفاده کنید. کافی است در رزرو آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *