خشکویی پاک مهر

خشکویی پاک‌مهر

امروزه به علت مشغله‌های روزمره زندگی،‌ ممکن است به صورت روزانه با یک سبد پر از لباس مواجه شوید که در حال انباشته شدن است! ! تا جایی که دیگر لباس تمیزی برای پوشیدن پیدا نمی کنید؛  حتی ممکن است زمان کافی برای بردن لباس‌ها به خشکشویی هم نداشته باشید. شرکت پاک‌مهر قصد دارد با معرفی این سرویس،‌ شما مشتریان عزیز را با نحوه ثبت سفارش خشکشویی آشنا سازد:

 

یکی از مزایای خاص خشکشویی شست و شوی اقلامی مثل لباس عروس، کت و شلوار، پالتوهای سنگین، پتو، عروسک و… است که داخل ماشین لباسشویی جا نمی‌شود و یا اتو کردن آنها آسان نیست اما مهم‌تر از آن افزایش عمر لباس‌ها است چرا که این روش جایگزین شستشو با آب است.

در روش شستشو با آب به دلیل اینکه مولکول‌های آب بسیار قطبی بوده و به شدت جذب بافت لباس‌ها می‌شوند و این امر باعـث از دست دادن فرم زیبای لباس شده و در نهایت از عمر لباس کم می‌شود. ولی روشی که باعث نجات البسه‌های ما شد خشکشویی بود ، این روش شستشو همان طور که بیان کردیم بدون آب صورت می‌گیرد، لباس‌ها در دستگاه‌های مخصوصی قرار می‌گیرند و با شوینده‌های شیمیایی فوق العاده قوی که نه تنها باعـث از بین رفتن بافت البسه نشده بلکه باعث درخشان‌تر و زیباتر شدن آنها می‌شوند.

چرا مبل‌شویی پاک‌مهر را برای سرویس‌دهی انتخاب کنید..

ارزش‌های این کسب و کار عبارتند از؛ رفاه،‌ در دسترس بودن، سرعت عمل و صداقت و رضایت مشتری که در راه دستیابی به این ارزش‌ها از هیچ اقدامی فروگذار نخواهد شد

مجموعه پاک‌مهر در تلاش است تا بهترین مواد شوینده را از طریق همین سایت عرضه و به فروش رسانده و همچنین به مرور قالیشویی و خشکشویی آنلاین را نیز راه‌اندازی نماید.

  •  قبل از شروع کار مبلمان بازرسی و در صورت داشتن ایراد به کارفرما توضیحاتی داده می‌شود.
  •  تعدادی از لک‌ها به دلایل مختلف که توضیح داده می‌شود امکان پاک شدن ندارند.
  •  خاک‌گیری و سپس شستشو آغاز می‌گردد.
  •  پس از شستشو عمل خشک کردن صورت می‌گیرد.
  •  از طریق سایت فرم رضایتنامه توسط کارفرما پر شده و تسویه حساب صورت می‌گیرد.